top of page

מרב גולני -

מלווה בתחנות בחיים - מאמנת ודולה

מי אני?

אני מרב בת 42 בזוגיות פרק ב עם רותם. יש לי ילד מהמם מנישואי עם סער בשם עילי המורה הכי טוב שיש בחיים.

אני באה מבית שהוא שבט חם וחזק, זוג הורים שנשואים מ73 כאילו התחתנו היום מהם למדתי הרבה על הסיפרלה שנקראת נישואין. אני ילדה מרכזית (כמו שזוהר אוהבת להגיד) אחי הגדול שיודע לעצבן ולהיות המשענת הכי ענקית גדולה, לקח לי זמן להישען, באותה נשימה לא הייתי מחליפה אותו לעולם ויש את אחותי הקטנה, החברה הכי טובה ומשוגעת שיש לי.

שנים שהלכתי לבד ולא ידעתי לבקש עזרה , בגיל 20 הגעתי להומינקיישן שם הכרתי את בעלי הראשון, ונחשפתי לעולם ההתפתחות האישית אני שהייתי פצע פתוח שאיבדתי את אהוב נעורי וסגרתי הכל תחת מסכה ענקית של אחת ששום דבר לא מזיז, הגעתי לעולם של עשייה והתפתחות ופרחתי אבל בפנים הזיוף צמח.

בגיל 30 מצאתי את עצמי גרושה עם תינוק בן שנה וחודשיים בלי עבודה ובלי מושג בכלל על החלומות שלי.

שנתיים אחרי הגעתי ללונדון לבקר את אחותי, ומצאתי את עצמי לבד בתחנה....והבנתי שאני רחוקה מאוד מהיעוד שלי.

חזרתי נרשמתי ללימודי דולה, גיליתי את עולם האימבודימנט (דפוסי הגוף וצירוף הגוף לעבודת ההתפתחות האישית), ממשיכה להעמיק בעולם הרגשי וטיפול רגשי שכולל cbt ועוד.

משלבת את הדואינג עם הביאינג בטיפול הרגשי ומוסיפה את הארומתרפיה רפלקסולוגיה ובקרוב פרחי באך לטיפול גוף ונפש מלא.

אני שיודעת מה זה להיות לבד בתחנה לא אתן לך להיות לבד באף תחנה.

הכלים שלי


אימבודימנט
הדפוסים של הגוף. כן גם לגוף שלנו בדיוק כמו להתנהגות שלנו יש דפוסים. והם משפיעים על ההתנהגות שלנו, על האנרגיה שלנו.
אימבודימנט למדתי באנגליה אצל מארק וולש, הכרתי את השיטה כשמרק בא להעביר פה סדנה והפשטות, המהירות וזה שזה עובד יעיל (אוהבת פשוט אוהבת יעילות אף אחד לא מושלם) ידעתי שאני וצה את זה בסל הכלים שלי.
הרבה פעמים שמנו יעדים, אמרנו מחרכך אני אעשה שינוי, אנחנו אפילו מחזיקים יום יומיים אבל אז פתאום משהו קורה, אני עייפה או נורא עסוקה וזה נשכח ואין זמן. הרבה פעמים זה הגוף והמח (שה אותו דבר אבל זה נלמד כבר ביחד) מתנגד נורא ובחוכמתו הרבה מחזיר אותנו לשיגרה שהוא מכיר וזאת למה? כי גוף לא אוהב שינויים ולא איכפת לו שזה לטובתו, הדפוס וההרגל הופכים להיות חשובים יותר מהכל את זה אני מכיר ואת זה אני מבין. דרך האימבודימנט בצעדים פשוטים ויעילים אני רותמת את הגוף להיות חלק מהשינוי! 
הורדת סטרס בפחות מדקה, קרקוע מהיר (במיוחד שעפים במחשבות), חיזוק העשיה, התחברות לרגשות והכל בתרגולים פשוטים שלא לוקחים הרבה זמן ויכולים להיות חלק משיגרת היום . כבר אמרתי שאני מאוהבת בשיטה הזאת?


טיפול רגשי
כמטפלת ומאמנת אישית צברתי כמה וכמה שיטות שהפכו להיות המירב שבך אם זה הומינקיישן שלמדתי איך להיות בעשייה ולכבוש יעדים, דרך ההכשרה שלי בעולם ההתפתחות האישית ועולם הביאנג להיות ברגע ולהכיר אותי עד ההכשרה האחרונה שלי אצל בטי שרם ושיטת orb שמשלבת cbt nlp. התמודדות עם חרדות, אכילה רגשית התמכרויות.
בתהליך איתי אני עובדת עם המטופל על עולם המחשבות,הרגשות והאמונות ולאט לאט יוצרת יחד איתו עבודה והגשמת מטרות ממקום שקט , בטוח ואנרגיה גבוה.


רפלקסולוגיה
כל גופנו יש לו השתקפות (יצוג) בכפות הרגליים.
הבסיס שהגוף שלנו יכול לרפא את עצמו, ולכן דרך טיפול בכפות הרגליים על ידי לחיצות עיסוי והתייחסות הוליסטית כללית לאדם בשלמותו (פיזית רגשית ונפשית) אפשר להגיע להקלה בכאב ואף ריפוי.


ארומתרפיה
אנחנו קולטים את העולם דרך החושים, ודרך החושים אנחנו יכולים גם להרפא....
מעבר לריחות יש את הטעם והמגע, השמנים הארומתרפיים הם עולם שלם בפני עצמו, והטבע כל כך חכם שיצר לנו ריפוי רק אם נהיה מוכנים להסתכל. ועד כמה חוש הריח חזק? כמה פעמים רק מזה שהרחתם ריח של אוכל מסוים נזכרתם ברגע מיוחד? או באדם חשוב? לכל שמן יש את המיוחדות שלו והיכולת לחזק איפה שצריך. אני מתאימה למי שרוצה וצריך לאחר איבחון ובהשלמה לשאר התהליך שאנחנו עוברים יחד 

 

גולני1.jpeg
bottom of page